نتایج جستجو برای عبارت :

لذت نبردن از آمیزش

لذت نبردن از آمیزش

دلیل لذت نبردن از رابطه جنسی چیست؟ چرا اخیرا از سکس لذت نمی برید؟ خیلی از مواقع رابطه جنسی آن طور که باید به نظر برسد نیست و لذتی ندارد. فاکتورهای متفاوت زیادی می توانند روی میزان لذت شما در موقع سکس تاثیر بگذارند. در این مطلب به صورت دقیق این موضوع را بررسی می کنیم.
چرا آنطور که باید از رابطه جنسی لذت نمی برید؟
ادامه مطلب
هر کدوم از اعضای خانواده رفتن مسافرتِ تابستونی واسه خودشون و این وسط من موندم و حوضم ...
+ اینکه منو نبردن به خاطر این بود که با رفقاشون رفته بودن :)
   خدا بده ازین رفقا :)
  رفقای ما اینطورین که فقط میان سرت غر میزنن چرا نیستی و بعدم بات قر میکنن
  هیچ وقت نمیگن کجایی :)
  بیخیال بابا انتظاری نی :)
  هه حتی دیگه حوصله غر زدن هم ندارم :)
+ یاد اون روز افتادم که داشتم "سین" رو سرزنش میکردم که چرا از آدمای دور و برت انتظار داری ! به همون درد دچار شدم !
باید
احتمالا شده تا بحال شنیده باشین که "ما تجربمون بیشتره" یا اینکه " ما بهتر میدونیم" و یا "ما صلاح تورو میخوایم"! و با این بازی کلمات جوون تر ها رو مجبور به کاری میکنن که بر خلاف میلشونه!!
چه استعدادهایی که تو این گرداب غرق نشده و چه سالهایی که برای لذت نبردن از زندگی اجباری تلف نشده!!
چی میشه که جبر خونواده ها انقدر زیاد میشه که آدما رو از عشق کردن با چیزی یا کسی که دوس دارن منع میکنن؟!
تا دنیا دنیاس یه جای خالی تو قلب آدما باقی میمونه که جاش با هزارا
احتمالا شده تا بحال شنیده باشین که "ما تجربمون بیشتره" یا اینکه " ما بهتر میدونیم" و یا "ما صلاح تورو میخوایم"! و با این بازی کلمات جوون تر ها رو مجبور به کاری میکنن که بر خلاف میلشونه!!
چه استعدادهایی که تو این گرداب غرق نشده و چه سالهایی که برای لذت نبردن از زندگی اجباری تلف نشده!!
چی میشه که جبر خونواده ها انقدر زیاد میشه که آدما رو از عشق کردن با چیزی یا کسی که دوس دارن منع میکنن؟!
تا دنیا دنیاس یه جای خالی تو قلب آدما باقی میمونه که جاش با هزارا

پولدار بودن خیلی خوبه ولی نه به هر قیمتی؛ثروت یه چیز انحصاری نیست برکتی که به ثروتمند داده شده و اون مسئول توزیع عادلانشه.خدایان ثروت جهان موقع رفتن یه پاپاسی هم نبردن.پس لطفن حرص نزنیم، حق کسی رو نخوریم و بابت دوزار سر هم دیگه رو زیر اب نکنین.ثروت برای به اشتراک گذاشتن سعادت و شادمانیه.
هیچکس در این جهان یک ارزن بیش از روزی مقررش نمی تونه بخوره.
هزار سال هم که زنده باشیم چشم برهم زدنی بیش نیست.وقتی دارید ظلم می کنید و از توانایی هاتون به به
نمیدونم تو این چند سال گذشته تا همین لحظه این چندمین باریه که زندگیمو به حال خودش رها کردم...رها کردن یعنی هیچ کاری نکردن...یعنی هر روزو مثل روز قبلش سپری کردن...نشستن و فکر نکردن...بی حس بودن...لذت نبردن از چیزی که هستی...
نگاه میکنم به خودم...من نباید اینطور زندگی کنم...نباید اینجا باشم...نباید وقت تلف کنم...نباید بیکار باشم...و ده ها نباید دیگه...ولی خستم...میدونم که خستگی این بار به راحتی رفع نمیشه...میدونم که این بار زخم عمیقی دارم...زخمی که هنوزم با ه
لذت بردن
شما باید از ورزش کردن لذت ببرید چونکه لذت نبردن مانع پیشرفت شما در ان کار می شود 
من روش هایی از دیگران یاد گرفتم که در انجام تمرینات به من کمک می کند
در واقع برای لذت بردن باید به چیز های خوبی فکر کنید فکر کردن به چیز های خوب باعث ایجاد لذت و انگیزه در وجود شما می شود مثلا به شکم شش تکه فکر کنید یا به دست اوردن سلامتی
همراه لذت بردن باید هدفی داشته باشید مثلا قدرتمند شدن یا عضلانی شدن یا زیبا شدن بدن
سلام
اونایی که زیاد این در و اون در زدن برای پیدا کردن نیازها و پاسخهای دوره نوجوونی
از کلاسها و کتابهای شرق و غرب تا دور زدن توی مدرسه ها و گرفتن نظر سنجی های مختلف... و پرسیدن از علایق و سلایق شون... زیاد راه به جایی نبردن.

واقعا از دو جنبه باید این راه را دنبال کرد:
از یک سو وصل باشی به قرآن و دل دادن به سوره ها تا نگاهت را ببرند از آن بالا بتوانی همه چیز را ببینی و وصلت کنند به دنیای جوابهای مستقیم و یا الهامی شان، تا بدون نیاز به آمار گرفتن از
از دست دادن م، از دست دادنت. داشتن لبخند های پهن ارزان، برای به صورت زدن و نبردن هیچ فکر نجات بخشی، از وضعیت موجود به واحد های آینده نگر مغز. بیا و بیاندیش چاره ای بر سوراخ های توی سینه ات. بیا و بر این خط های موازی دستی بکش، کمی نرم کن آن نگاه خشونت آمیز را. یک لحظه آسوده بگذار آن دندان ها را، از به یکدیگر ساییدن. یک دم نفس فرو بکش از ثانیه وار خود را لعن کردن. در من هنری مرده است ک به ادعای بقایش گرفتی خود را از من؟ در من میلی مرده است ک جایگزین کرد

آیت الحق والعرفان حجت هاشمی خراسانی حفظه الله :
سیر و سلوک محقق نمی شود مگر با معرفت و محبت و اطاعت اهل بیت ع .
اطاعت درسایه "اطیعوا الله و اطیعوا الرسول و اولی الامرمنکم" حاصل می شود .
♦️ یکی از شرایط مهمه سیروسلوک اطاعت محض از اهل بیت ع است که عدم وجود این شرط مستلزم بهره نبردن از مقامات عرفانی است وبه همین دلیل مخالفین ائمه ع به این مقامات عرفانی نمی رسند .
ائمه علیهم السلام حجت شناخت الهی هستند و شناخت آنها مساوی با شناخت الهی است.

در این پست به اشتباهات رایجی که ورزشکاران حین انجام حرکت های کلیستنیکس مرتکب می شوند، می پردازیم.

حرکت اسکات (Squat):
۱- متمایل شدن به جلو حین انجام این حرکت مطابق شکل زیر:
خم شدن به جلو حین انجام اسکات

فرم صحیح: 

۲- صاف نگه نداشتن کمر حین انجام این حرکت

حرکت Lunges:
۱- جهت گرفتن و خم شدن پا و زانو به سمت داخل:
اشتباهات رایج حین حرکت Lunges

۲- شل و ول بودن حین انجام حرکت!:
کلیستنیکس Lunges

۳- بیش از حد جلو بردن پاها:
کلیستنیکس

۴- جلو نبردن پاها به ا
قبل از هر نوشته ی دیگه ای اجازه بدید بگم ؛: من زنده ام ! 
این مدت در بین انبوه کتابها و رفرنس های پزشکی گم شده بودم و هر چقدرم که سعی میکردم پیدا بشم ..بی فایده بود ...
خیلی منتظر موندم که یه فرصتی پیش بیاد تا یه پست خوب بنویسم ولی ظاهرا اون فرصت هیچ وقت نمیاد برای همین به همین اعلام زنده بودنم اکتفا کردم ..:) 
قبلا که کنکوری بودم ، همیشه صحبت های یکی از رتبه ها رو که شخصیت خیلی جالبی داشت گوش می دادم ... یکی از ویدیو هایی که اون ادم گرفته بود ، ویدیویی
اتفاقی به دو نمونه زیر برخوردم که کل مطلب رو اقتباس کردن و اسمی از نویسنده اصلی نبردن...یعنی رسما دزدی...!! اسن این سایت آی نقد هست که تاریخ هر دو مطلب سرقت شده از باشگاه استراتژیست های جوان در آن، مربوز به خرداد سال 97 است. یعنی تقریبا یک سال بعد از انتشار در پایگاه ystc .
جدا مشخص نیست مابقی کارهای این سایت قابل اعتماده یا دزدی از منابع دیگران. اگر هدف، کمک به نهضت انقلاب در عرصه جنگ نرم هست، این دست کارها، به نوعی تلاش برای بی اعتبار کردن جریان انق
صبح نفهمیدم چجوری بیدار شدم...
با یه حالت گنگی که اصلا انگار نمیدونستم کجام به پهلوی چپ غلت خوردم(ساعت 8:40)...
یه دفعه ساک مامان بزرگمو دیدم...
نمیدونم چجوری تو اونحال که اصلا نمیدونستم کجام ساکشو شناختم...
من اون لحظه:
به مامانم میگم:عزیز جون اومده؟!
میگه آره...
برای اولین بار تو این تابستون ساعت بیست دقیقه به 9 بیدار شدم...!!!(همش عاخه ساعت 10 تقریبا بیدار میشم...یکم اینور اونور...)
پ ن:آبجی دومی مجموعه آنه شرلی رو خریده...
هنوز خونه خودشون نبردن کتابارو
از نظر روانپزشکان ، این مرحله بسیار مهم و تاثیرگذار بوده و در صورت درست پیش نبردن پروسه ،میتواند تاثیرات بدی روی روحیه کودک داشته باشد و حتی بعضی از مشکلات رفتاری در بزرگسالی میتواند ریشه در اشتباه والدین در دوره از شیرگرفتن باشد. چون شیردهی نه تنها نیازهای تغذیه ای کودک را تامین میکند ،بلکه نیازهای روحی و روانی او نیز با مکیدن پستان مادرش ارضا میشود.
در دین مقدس اسلام توصیه شده است که مادران در صورت تمایل به شیردهی کامل باید به کودک تا پای
صبح نفهمیدم چجوری بیدار شدم...
با یه حالت گنگی که اصلا انگار نمیدونستم کجام به پهلوی چپ غلت خوردم(ساعت 8:40)...
یه دفعه ساک مامان بزرگمو دیدم...
نمیدونم چجوری تو اونحال که اصلا نمیدونستم کجام ساکشو شناختم...
من اون لحظه:
به مامانم میگم:عزیز جون اومده؟!
میگه آره...
برای اولین بار تو این تابستون ساعت بیست دقیقه به 9 بیدار شدم...!!!(همش عاخه ساعت 10 تقریبا بیدار میشم...یکم اینور اونور...)

پ ن:آبجی دومی مجموعه آنی شرلی رو خریده...
هنوز خونه خودشون نبردن کتابارو
امروز پستِ پنجاه و نهم را پاک کردم، ویرایش کردم و دوباره برای همان تاریخ منتشر کردم. پستی که احتمالا دلیلِ آمارِ بالای بازدید در یک هفته‌ی گذشته بود و من خوشبینانه فکر کرده بودم نوشتنم بهتر شده. به علاوه، اطلاعاتِ تماسم را هم از صفحه‌ی تماس با من پاک کردم. عجیب است. وقتی شروع می‌کردم به نوشتن، دوست داشتم ردِ پاهای واقعی به جا بگذارم که آدم‌ها پیدایم کنند. اصلا از این که بنویسم خانمِ سین و آقای جیم خوشم نمی‌آمد. اسمِ مستعار هم فقط آن جا که زب
دینداری نکردن حسرت آفرین است، دیدن، شنیدن و گفتن هر چیز بی ارزش و گناه‌آلودی حسرت‌آفرین است، در خدمت خدا نبودن و برای رضای خدا کسب‌‌وکار و تجارت نکردن حسرت آفرین است و در نهایت بهره نبردن و استفاده نکردن از این عمر چند روزه دنیا که با سرعت می‌گذرد و به عقب هم برنمی‌گردد برای آباد کردن عالم بی‌انتهای آخرت، حسرت آفرین است.امیرالمؤمنین‌علی(علیه‌السلام)«اللّه َاللّه َعبادَ اللّه ِ قَبلَ جُفوفِ الأقلامِ ، و تَصَرُّمِ الأیّامِ ، و لُزومِ
آدم ها عجیب و ترسناک و پیچیده اند. نگرانم. از شهریور امسال و ماجرای آن، چه بگویم؟ ماجرای آن آقا؟ آن پسرکِ بیچاره؟ نمی دانم، از آن روزها، می ترسم خودم باشم. می ترسم با خودم بودن، آن باشم که از جام در من هست. تعدادشان این جا زیاد است، خیلی خیلی زیاد، و می ترسم پیام اشتباه بفرستم. «کلمات در هوا دگرگون می شدند و وقتی به گوش او می ریختند، چیز دیگری بودند.» شده که لبخند زنان، یا با دهانِ باز، در فکر بوده ام، و بعد که به من نگاه کرده و دست تکان داده و لبخ
تقریبا نمای بیشتر ساختمان ها از سنگ تشکیل شده است و جهت  محکم سازی سنگ نما و جلو گیری از سقوط سنگ ازنمای ساختمان که موجب نگرانی ساکنین از احتمال ریزش سنگ نما و ایجاد هرگونه خطر جانی ممکن و  باتوجه به معماری و نمای مدرن ساختمان ها و بکار بردن قطعات سنگ بزرگ در نمای ساختمان پیچ و رو لپلاک سنگ نما  پیشنهاد خواهد شد.
پیچ و رولپلاک سنگ نما علاوه بر زیبا تر شدن نما ساختمان ، مانع از افتادن سنگ روی اتومبیل ها شده و کم شدن آثار مالی حادثه را در پی خواه
راننده تاکسی آهی میکشه و میگه:《حاجی 4 چیز این مردم پیرم کرده:1. میبینه طرف کامیون داشته برو بیا داشته خونه زندگی داشته معتاد که شد بدبخت شد فقیر شد خانواده ش از هم پاشید آواره کوچه خیابون شد، با اینهمه میره سمت مواد!!!2. میبینه آدمای بدقول و دروغگو چه جایگاهی بین مردم دارند میبینه کسی پای حرفشون تره هم خرد نمیکنه، میبینه چه فحش وناسزاها که به خود و پدرومادراشون حواله میشه، میره و دروغ میگه!! قول بیخودی میده!! بدعهدی میکنه!!3. دیده بدی کردند بدی دی
آیا می دانید آزمون هدیه دوم دبستان از مطالب چه مقطعی و از چه مباحثی است؟
این آزمون طبق تصویر زیر، از دروس ریاضی، علوم و فارسی دوم دبستان است و کل کتاب را در بر می‌گیرد.همان‌طور که مشخص است مدت زمان کل آزمون 35 دقیقه بوده و زمان اختصاص یافته به هر درس به صورت زیر است:ریاضی: 15 دقیقهعلوم: 10 دقیقهفارسی: 10 دقیقهبا توجه به پشت سر گذاشتن امتحانات ترم دوم و به یاد داشتن مطالب، حتما آزمون خوب و موفقیت‌آمیزی را پشت سر خواهید گذاشت.برای از یاد نبردن مطا
چون وبلاگو تازه درست کردم و خالیه گفتم یکم زود زود مطلب بفرستم. میخوام از 30 ام مرداد شروع کنم درس خوندنو راستش میخوام الان که پشت کنکور موندم برای یک هدف بزرگ تلاشمو بکنم. پارسال دوماه رفتم کتابخونه ی محلمون خیلی عالی بود روزی 8 ساعت اونجا میخوندم و اگه میتونستم تو خونم برا 4 ساعت وقت بود ولی خوب نکردم اگه فقط ادامه میدادم (از بهمن رفتم) و تا تیر اونجا یکسر میخوندمو تو خونم همینطور مطمئنم پزشکی رو قبول میشدم. ولی راستش پارسال انقدر گیج شده بودم
چون وبلاگو تازه درست کردم و خالیه گفتم یکم زود زود مطلب بفرستم. میخوام از 30 ام مرداد شروع کنم درس خوندنو راستش میخوام الان که پشت کنکور موندم برای یک هدف بزرگ تلاشمو بکنم. پارسال دوماه رفتم کتابخونه ی محلمون خیلی عالی بود روزی 8 ساعت اونجا میخوندم و اگه میتونستم تو خونم برا 4 ساعت وقت بود ولی خوب نکردم اگه فقط ادامه میدادم (از بهمن رفتم) و تا تیر اونجا یکسر میخوندمو تو خونم همینطور مطمئنم پزشکی رو قبول میشدم. ولی راستش پارسال انقدر گیج شده بودم
" شما را از دنیا  برحذر میدارم،زیرا که خانه ایست ناپایدار و جایی نیست که انسان قرار و آسایش داشته باشد.

هر چه در دنیا جمع شود از بین می رود.

در خانه ی ویران شدنی ،خیری نخواهد بود و عمری که چون آذوقه خورده می شود و تمام می گردد چه ارزشی دارد و روزهای زندگانی که مانند راه پیمودن مسافر سپری می شود چه لطفی دارد؟!

نه به همدیگر کمک می کنید و نه خیرخواه همدیگر هستید.نه به یکدیگر چیزی می بخشید و نه با هم پیوند دوستی برقرار می سازید.
*-
این چه حسابی است
" شما را از دنیا  برحذر میدارم،زیرا که خانه ایست ناپایدار و جایی نیست که انسان قرار و آسایش داشته باشد.

هر چه در دنیا جمع شود از بین می رود.

در خانه ی ویران شدنی ،خیری نخواهد بود و عمری که چون آذوقه خورده می شود و تمام می گردد چه ارزشی دارد و روزهای زندگانی که مانند راه پیمودن مسافر سپری می شود چه لطفی دارد؟!

نه به همدیگر کمک می کنید و نه خیرخواه همدیگر هستید.نه به یکدیگر چیزی می بخشید و نه با هم پیوند دوستی برقرار می سازید.
*-
این چه حسابی است
ماه تو که می‌رسد مشکی دیگر دلگیر نیست

ماه تو که می‌رسید، مشکی دلگیر نبود. مشکی، رنگ محبوب کودکی ‌و نوجوانی ما در ماه تو بود. اصلاً پیراهن مشکی ما، پیراهن ماه تو بود. نه دلمان می‌آمد آن پیراهن را به مناسبتی دیگر بپوشیم و نه در ماه تو آن را از تن درمی‌آوردیم. راست راستکی در آن روزها، مشکی رنگ عشق و رنگ هویت ما بود. اصلاً انگار با این رنگ، با یکدیگر و با دیگرانی ‌که ممکن بود نبینیم‌شان، حرف می‌زدیم. مشکی، زبان حال ما بود.

ماه تو که می‌رسید،
افسردگی بعد از زایمان
نوعی از افسردگی که گاهی ممکن است بعد از تولد نوزاد در برخی مادرها به وجود بیاید، افسردگی پس از زایمان نامیده می‌شود. احتمال ابتلا به این افسردگی در ایران زیاد نیست و آمار آن در حدود ۱۵ درصد از زایمان‌‌هاست. این افسردگی معمولاً در طول چند ماه ابتدایی بعد از تولد نوزاد ایجاد می‌شود و درصورتی‌‌که درمان نشود می‌تواند بیشتر از یک سال ادامه داشته باشد، اما در صورت تشخیص و درمان به موقع، بهبود شما سریع‌تر خواهد بود.
علائ
این لیسنده های ضریح، نماینده گروهی از مذهبیون بسیار افراطی هستن و عمدتاً ساکن قم و کاشان و مشهد. اقلیتی که اتفاقا مخالفت شدیدی با جمهوری اسلامی دارن به خاطر وحدت شیعه و سنی و مخالفت با قمه‌زنی. اگه داستان اوایل انقلاب و اختلاف بزرگ شیرازی‌ها با امام خمینی و سهم نبردن طایفه‌شون از قدرت رو داخل این ماجراها نکنیم...بازم اینها نه تنها نماینده‌ی تفکر حکومت نیستن بلکه از بیخ و بُن باهاش مشکل دارن. نمیخوام حکومت خودمون رو از رفتارهای اشتباهی که
1) پر چانه گی 2) عدم مدیریت زمان3) عدم رعایت تن صدا4) استفاده از کلمات و جملات سطح پایین5) صدای تو دماغی داشتن 6) بیش از اندازه تند یا کند صحبت کردن7) قطع کردن پی در پی کلام مخاطب 8) بیش از اندازه به حاشیه اشاره کردن
9) ارتباط چشمی ضعیف10) گوش نکردن به سخنان مخاطب11) بوی نامناسب دهان12) استفاده از لباس نامناسب13) بوی نامناسب بدن14) بکار بردن جملات تکراری15) عدم کنترل حرکات اضافی دست و پا16) استیل نامناسب هنگام نشستن یا ایستادن17) عدم یادداشت مطالب مهم در جلسه
جواب کوتاه این است که بله افسردگی می تواند مسری باشد. ولی نه به این تعبیر که اگر به یک فرد افسرده دست بدهید بیماری اش به شما منتقل می شود.
دهها سال است که محققین علوم روانشناسی و جامعه شناسی به این حقیقت اشاره کرده اند که رفتارهای سالم و ناسالم می توانند به دیگران منتقل شود. از ترک کردن سیگار تا خودکشی و همه احساسات و عادت های بشری می توانند توسط دیگران، تقلید و تکرار شوند.
افسردگی معمولاً همراه با مجموعه ای از رفتارها و عادتها است نظیر تصمیما
روزگار ما، روزگار ذهن‌های ناآرام است. در رفاه غرق‌ شده‌ایم اما خشنود نیستیم. به هم نزدیک هستیم اما احساس تنهایی رهایمان نمی‌کند. مشکل کجاست؟
تور ارزان پیدا می‌کرد؛ گوشی جدید می‌خرید؛ آواز تمرین می‌کرد؛ کلاس خودباوری می‌رفت؛ پکیج لاغری در سه هفته خریده‌ بود و ... در یک آن نشست؛ همه را نیمه‌کاره رها کرد؛ پکی به سیگار زد و گفت:«ولش کن. نمی‌شود.»

حتما نباید آدورنو بود تا فهمید:«زندگی بد را نمی‌توان خوب زیست.»

مسئله «در یک آن فهمیدن این ح
جهت خرید کلیک کنید
قرص ماریانا یا شیاف ماریانا یک محصول فوق العاده ی بدست آمده از گیاه مفید و پرخاصیت ماریانا (بویژه برای بانوان) است. از مشهور ترین و معروف ترین ویژگی گیاهی ماریانا میتوان به خاصیت تنگ کنندگی واژن اشاره کرد.
تنگ بودن واژن در جنس مونث تاثیر بسزایی در افزایش لذت جنسی در هنگام سکس در طرفین دارد و سبب لذت بیشتر زن و مرد خواهد شد.امروزه یکی از عوامل طلاق در جامعه لذت نبردن از روابط جنسی زناشویی است که یکی از دلایل آن را میتوان گشاد
« قصه ی نادیا مراد روایتی‌ست هولناک از فاجعه...خواندن این کتاب برای هرکس که می خواهد شناختی از گروه موسم به دولت اسلامی( داعش) داشته باشد ، یک ضرورت است ، قصه ی نادیا مراد ، غریو بلندی‌ست برای اقدام ، شاهدی‌ست بر معجزه ی اراده ی انسان برای زنده ماندن و در عین حال نامه ای‌ست عاشقانه برای وطنی که نابود شده و خانواده ای که جنگ آن را از هم پاشیده است . نادیا با تمام القابی که زندگی به اجبار  به او چسبانده مبارزه کرده است ، القابی  همچون یتیم ، قربا
روزگار ما، روزگار ذهن‌های ناآرام است. در رفاه غرق‌ شده‌ایم اما خشنود نیستیم. به هم نزدیک هستیم اما احساس تنهایی رهایمان نمی‌کند. مشکل کجاست؟
تور ارزان پیدا می‌کرد؛ گوشی جدید می‌خرید؛ آواز تمرین می‌کرد؛ کلاس خودباوری می‌رفت؛ پکیج لاغری در سه هفته خریده‌ بود و... در یک آن نشست؛ همه را نیمه‌کاره رها کرد؛ پکی به سیگار زد و گفت:«ولش کن. نمی‌شود.»

مسئله «در یک آن فهمیدن این حق
تور ارزان پیدا می‌کرد؛ گوشی جدید می‌خرید؛ آواز تمرین می‌کرد؛ کلاس خودباوری می‌رفت؛ پکیج لاغری در سه هفته خریده‌ بود و... در یک آن نشست؛ همه را نیمه‌کاره رها کرد؛ پکی به سیگار زد و گفت:«ولش کن. نمی‌شود.»

امشب مامانم و بابا رفتن دنبال خونه همین اطراف تو محل خیلییی گفتم منو ببرید ولی نبردن نمیدونم چرا :( ولی خداروشکر یه خونه خوب پیدا کردن چون هرسوال و اشکالی پرسیدم چیزایی که گفتن بنظر خیلی خوب میومد و انگار قرار شد شنبه برن بیعانه بگذارند و ۲۲ همین ماه اثاث کشی کنیم :) خداروشکررررر یکساله به شدت درگیر خونه بودیم و ناراحت . صاحب خونع گویا وضعش توپه! بابام میگف یه پرادو مشکی تو پارکینگ بود! کاش همه چیز خوب پیش بره و اوکی شه و برررریممم لطفا دعا کنین

هر دوره‌ای از تاریخ بخشی دارد که توسط آیندگان یا به زباله بدل می‌شود یا پاسش می‌دارند و یا به‌کلی حذفش می‌کنند. تاریخ ایران نیز پر است از این نمونه‌ها از گذشته تا کنون. همه‌ی این‌ها بستگی به این دارد که این آیندگان که باشند و اهدافشان چه باشد.
آشغال‌های دوست داشتنی نیز محوریت سیر داستانی خود را بر همین نکته بنا می‌کند. مادر که این‌جا نمادی از ایرانشهر است، از کودکی خود شاهد فعل‌ها و کنش‌های سیاسی است. در هر دوره‌ای افرادی هستند که اعم

مسئله «در یک آن» فهمیدن این

بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است- چگونه موتور روانی خودرا درزمانی که شخصی که مورد علاقه ما بوده است ناگهان ازدست رفت- باید بدانیم که  هر از دست دادنی  تنها منحصربفرد نیست- وبارها امکان دارد که تکترار رشود وانواع واقسام دارد واز سطح شخصس  تا درسطح مملکتی وبالاتر وخودانسان هم میتواندچنین  موردی برای دیگران وخانواده خوداش بشود ان حوادث اسنان را گیچ ومنگ وافسرده میکند- دو راه وجود دارد- یا مشکلات روحی دور شوید- ودوم انرا کنترول ومدیریت
آمنه جان میگفت صد سال تنهایی مارکز خودِ خود رئالیسم جادوییه که بقیه رئالیسم های جادوی قبل و بعد از اون سوءتفاهمی بیش نیست.  من که هیچ وقت صدسال تنهایی رو درک نکردم خود گابریل گارسیا هم در یادداشت های پنج ساله اش از تعبیر و تفسیرهای مختلفی که مردم عادی یا معلمان شعر و ادبیات و اساتید فلسفه و هنر و...  از کتاب صد سال تنهایی میکنن و از گوشه و کنار به گوشش میرسه تعجب میکنه و میگه پیش بینی این چیزا رو نمیکرده. خلاصه ماجرا اینکه مارکز توی یادداشت های
مصاحبه دی یونگ با اسپورت(پارت1):
"لئو مسی بهترین بازیکن جهانه"
کدام تیم رو بیشتر دوست داری؟
" همیشه تماشای بارسای گواردیولا رو دوست داشتم. باورنکردنی بود. یکی از بهترین تیم های تاریخ"
" بعد از حذف مادرید رئیس بهم زنگ زد و به ما به خاطر برد تبریک گفت"
دوست داری کنار #نیمار بازی کنی؟
"قطعا دوست دارم کنار نیمار بازی کنم. او بی نهایت بازیکن خوبیه ولی این امر و تصمیم گیری برای اینکه باید برگرده بارسا به من مربوط نیست"
قرارداد با گریزمان چطور بود؟
"خبر خ
بعدی ❯ ❮ قبلی

پاراگراف ها در HTML
عنصر <p> در HTML یک پاراگراف را تعریف می کند:
مثال
<p>This is a paragraph.</p> <p>This is another paragraph.</p>

نکته: مرورگرها به طور خودکار مقداری فضای خالی (حاشیه) را قبل و بعد از پاراگراف اضافه می کنند.

نحوه نمایش صفحات HTML
شما نمیتوانید درباره ی چگونگی صفحات HTML مطمئن شوید، زیرا پنجره های بزرگ یا کوچک و یا پنجره های تعییر یافته نتایج مختلفی ایجاد می کند.
در HTML، شما نمی توانید با اضافه کردن فضاهای خالی یا خط های اضافی در کد
علائم مثبت اسکیزوفرنی
علائم مثبت اسکیزوفرنی رفتارهایی است که در افراد سالم دیگر دیده نمی‌شود. این رفتارها شامل موارد زیر است:
هذیان‌ها
هذیان‌ها تجربیاتی هستند که به نظر واقعی می‌رسند اما توسط ذهن بیمار ایجاد می‌شود. مانند دیدن چیزی یا شنیدن صدا یا احساس وجود بویی و در کل چیز‌هایی که افراد دیگر متوجه آن نمی‌شوند.
در ادامه روشهای درمان اسکیزوفرنی را برای شما بیان میکنیم
اختلالات فکری
آشفتگی در فکر کردن و پردازش اطلاعات با وجود سادگی آ
الان که دارم این‌قدر جدی -مثلا- رژیمم رو رعایت می‌کنم و اولین باره این‌قدر پیگیر ظاهر و سلامتم شدم، یک پیجی باز کردم توی اینستاگرام که کسی نمی‌دونه من، منم. بعد شروع کردم همین‌جوری خوشه‌ای یک سری اکانت‌های مشابه رو فالو کردم تا هم تو اون جو باشم و هم سر فرصت خوب‌هاش رو سوا کنم از بقیه‌ای که فقط عکس بشقاب غذا می‌ذارن، بدون هیچ محتوا یا داستانی که زیرش نوشته باشن و تو بیو هم چندتا عدد با قفل‌های باز و بسته خودنمایی می‌کنن.
چند روز پیش داش
الان که دارم این‌قدر جدی -مثلا- رژیمم رو رعایت می‌کنم و اولین باره این‌قدر پیگیر ظاهر و سلامتم شدم، یک پیجی باز کردم توی اینستاگرام که کسی نمی‌دونه من، منم. بعد شروع کردم همین‌جوری خوشه‌ای یک سری اکانت‌های مشابه رو فالو کردم تا هم تو اون جو باشم و هم سر فرصت خوب‌هاش رو سوا کنم از بقیه‌ای که فقط عکس بشقاب غذا می‌ذارن، بدون هیچ محتوا یا داستانی که زیرش نوشته باشن و تو بیو هم چندتا عدد با قفل‌های باز و بسته خودنمایی می‌کنن.
چند روز پیش داش
بعدی ❯ ❮ قبلی

پاراگراف ها در HTML
مثال

نکته: مرورگرها به طور خودکار مقداری فضای خالی (حاشیه) را قبل و بعد از پاراگراف اضافه می کنند.

نحوه نمایش صفحات HTML
شما نمیتوانید درباره ی چگونگی صفحات HTML مطمئن شوید، زیرا پنجره های بزرگ یا کوچک و یا پنجره های تعییر یافته نتایج مختلفی ایجاد می کند.
در HTML، شما نمی توانید با اضافه کردن فضاهای خالی یا خط های اضافی در کد
گاهی از بودن زیادِ از حد خودت، نفس‌ات می‌گیرد. جایت را تنگ کرده‌ای. مدام به خود می‌گویی کمی آن‌طرف‌تر بنشین دارم خفه می‌شوم. اما او مثل بختک به زندگی‌ات چسبیده. بیخ ریشت را گرفته و با آن چشم‌های از حدقه در رفته و بازار شام افکار و لبخند مضحکش زل زده به چشم‌هایت. 

به صرافت می‌افتی که خِرش را سفت بچسبی و بگویی خواهش می‌کنم کمی نباش، یا حداقل آن طرف را نگاه کن، دِ آخر پدر آمرزیده، محض رضای خدا هم که شده لااقل این نیش­ ات را ببند! این را ه
بهترین راه برای تقویت واقعی ریدینگ های آیلتس
 در سطح حرفه ای برای نمره بالای 7 آیلتس ضرورتا نه منابع آموزشی موجود در بازار کتاب بلکه خواندن منابع انگلیسی واقع در دنیای زبان انگلیسی است که از آن میان میتوان به کتاب ها، روزنامه ها، مجله ها و برخی وب سایت های آموزشی اشاره کرد.
اگر میخواهید بدانید در آیلتس چگونه می شود نمره بالایی گرفت روی نوشته زیر کلیک کنید.
چگونه نمره آیلتس بالا بگیریم؟
بهترین کار برای کسانی که به دنبال نمره های بالای مهارت ر
وقتی داشتم از خونه میومدم مامانم دوتا خورش قرمه سبزی فریز شده و دو بسته گوشت چرخ شده فریز شده برام گذاشت.. خورش هارو همچین گذاشتم ته فریزر که انگار قرار نیست حالاحالاها بخورمشون، مگه الکیه؟؟ خاصن، نمیشه همینجوری خوردشون.. مثل بچگیا وقتی یه چیز خوشمزه داشتیم و میذاشتیم اون آخر آخر بخوریمش.. اون روز یه بسته از گوشت چرخ شده هارو درآوردم و باهاش ماکارونی درست کردم، چقد خوشمزه شد :(( بعد به مامانم گفتم مامان اون گوشته چقد خوشمزه بود! گوشت چرخ شده ه
افسردگی می تواند انرژی و امید را در انسان از بین ببرد و باعث احساس خستگی، غم و ناراحتی شود. افسردگی زنان که یکی از انواع افسردگی به علت بسیاری از عوامل – از جمله هورمون های تولید مثل، فشارهای اجتماعی و واکنش منحصر به فرد زن به استرس پیچیده تر است.
وخامت مشکلات اهمیت چندانی ندارد چرا که کارهای زیادی وجود دارد که می توانید برای بهتر شدن احساسات و تفکراتان انجام دهید.
افسردگی زنان چیست؟
نمی توانید تنها به حرف هایی مثل “خودتو از این وضع بیرون بک
مشاوره افسردگی
افسردگی یک اختلال روانی جدی است که به صورت منفی بر احساسات شما، شیوه تفکر و چگونگی عمل تان اثر می گذارد. خوشبختانه با      مشاوره افسردگی      این بیماری قابل درمان است.
افسردگی موجب تجربه احساساتی مثل احساس غم و از دست دادن علاقه به چیزها و فعالیت هایی که قبلاً مورد علاقه بودند می شود. این بیماری می تواند از نظر روانی و جسمی به فرد آسیب بزند و عملکرد مثبت او را در حوزه های فردی و اجتماعی شدیداً کاهش بدهد.
نشانه های افسردگی شامل
آیا می دانید اختلال نعوظ چگونه درمان می شود ؟ در این مقاله می خواهیم در مورد اختلال نعوظ به طور کامل صحبت کنیم .
اختلال نعوظ، اختلالی است که با ناتوانی در رسیدن به ارگاسم و نگه داشتن نعوظ در طول رابطه جنسی همراه می باشد.
تکرار و تداوم این اختلال، می تواند بر اعتماد به نفس مرد تاثیر بگذارد و منجر به بروز مشکلاتی در رابطه شود. وجود چنین اختلالی می تواند نشانه ای باشد از شرایط خاص پزشکی، و بروز بیماری های قلبی. به همین خاطر، فرد بایستی تحت درمان
پاراگراف ها در HTML
مثال
 خودتان امتحان کنید »

نحوه نمایش صفحات HTML
در HTML، شما نمی توانید با اضافه کردن فضاهای خالی یا خط های اضا
همه چیز اون جوریه که ما بهش معنا میدیم و تعریفش کردیم. غر زدن هامون، لذت
بردن ها و نبردن هامون، خوشمون اومدن ها و یا بدمون اومدن ها. کِیف کردن و لذت های
لحظه ای رو چشیدن و یا نشستن و خیره شدن به قبل و بعد.
یکی از چیزایی که گاهی بد معنا میشه تنهاییه. بعضی ها عاشق تنهایی ان. همه جا
ساکت باشه همیشه، کسی کاری به کارشون نداشته باشه و سؤالات اضافه نپرسه، در
اتاقشون چِفت باشه و هدفون توی گوششون باشه. اصلاً اینا یه جوری با تنهایی مأخوذ و
مأنوس شدن که تنها
پاراگراف ها در HTML
مثال
 خودتان امتحان کنید »

نحوه نمایش صفحات HTML
در HTML، شما نمی توانید با اضافه کردن فضاهای خالی یا خط های اضا
هرسال با شروع فصل گرما مرغداریها از سیستم های خنک کننده برای ایجاد هوای مطبوع سالن های پرورش پرندگان اهلی استفاده میکنند. چراکه پرندگان اهلی به نسبت سایر حیوانات به گرما حساس تر هستند و باید در برابر گرما محافظت شوند در غیر اینصورت با افزایش گرما تلفات جانی این سالنها رو به افزایش گذاشته وباعث ضرر و زیان های متعدد خواهد شد. به عنوان مثال زمانی که دمای هوا به ۲۹ درجه سانتیگراد افزایش میابد میزان تولید تخم مرغ کم میشود ،تخم مرغها کوچکتر میشو
مقدمه:
افسردگی در سالمندان، بیماری شایعی که به ندرت به آن توجه شده و اقدامات لازم برای مقابله با آن انجام می شود. این بیماری روحی را به هیچ وجه دست کم نگیرید. سالمندان عزیز معمولا در سنی هستند که خود به تنهایی با بیماری های جسمی فراوانی مقابله می کنند و در این شرایط نداشتن یک روحیه خوب نمی تواند به آن ها در این میدان نبرد کمک کند و حتی ممکن است، تاثیر نامطلوبی نیز داشته باشد. 

افسردگی در سالمندان از شایعه تا واقعیت
متاسفانه یکی از بیماری های
مقدمه:
افسردگی در سالمندان، بیماری شایعی که به ندرت به آن توجه شده و اقدامات لازم برای مقابله با آن انجام می شود. این بیماری روحی را به هیچ وجه دست کم نگیرید. سالمندان عزیز معمولا در سنی هستند که خود به تنهایی با بیماری های جسمی فراوانی مقابله می کنند و در این شرایط نداشتن یک روحیه خوب نمی تواند به آن ها در این میدان نبرد کمک کند و حتی ممکن است، تاثیر نامطلوبی نیز داشته باشد. 

افسردگی در سالمندان از شایعه تا واقعیت
متاسفانه یکی از بیماری های
 خیلی وقت‌ها رابطه جنسی آن‌طور که به نظر می‌رسد ساده نیست. فاکتور‌های متفاوت زیادی می‌توانند بر میزان لذت شما حین رابطه جنسی اثر بگذارند. آیا می‌دانید این فاکتور‌ها چه هستند؟ در این مطلب نگاه دقیق‌تری به علت‌های لذت نبردن از رابطه جنسی خواهیم داشت.
چرا آنقدر‌ها که باید از رابطه جنسیتان لذت نمی‌برید؟
به نظر می‌رسد رابطه جنسی باید چیزی باشد که همیشه بیشترین لذت را به فرد بدهد، اما در واقعیت، زمان‌هایی وجود دارد که ممکن است احساس کنی
اگر فعالیتی یا کاری را دنبال می‌کنید که حتی مقدار ناچیزی، بزرگتر از هدف‌ شخصی است، لطفاً از آن و چگونه شروع شدنش بنویسید. اگر کتاب یا زندگینامه‌ای سراغ دارید که‌ در همین ارتباط روی شما تاثیر گذاشته‌باشد، برای من بنویسید. اگر در این بلبشوی‌ جهانی (که انگار همه‌چیز خارج از کنترل یک آدم عادی است)، راهی برای به‌پا کردن یک چارچوب سراغ دارید، بنویسید. مهمتر از همه، اگر سرتان به زندگی شخصی گرم است و دائم نگران این‌نیستید که اگر سوراخ کشتی را ت
اگر به تازگی یک کسب و کار اینترنتی راه‌اندازی کرده‌اید یا اینکه، از راه‌اندازی سایت شما سال‌ها می‌گذرد ولی همچنان از وضعیت موجود رضایت چندانی ندارید در هر صورت، اگر به فکر راهی برای بهبود رتبه سایت خود، محبوبیت نزد کاربران و موتورهای جستجو هستید ولی دقیق نمی‌دانید کدام راه شما را به این هدف نزدیک می‌کند نگران نباشید ما با شما هستیم. کلید حل این مشکل به کار بردن تکنیک‌های سئو کلاه سفید است که ما در این مقاله به طور کامل خدمت شما عزیزان
هدف از طراحی سایت رسیدن آسان کاربران به موارد مورد نیازشان می باشد؛ پس باید به گونه ای طراحی شود تا کاربر یا بازدید کننده بیشتری را به خود جذب کند. اما کافیست با چند اشتباه کوچک موقعیت جذب کاربر از دست برود و کسانیکه بسیاری از درآمد خود را از همین سایت ها دارند، به نتیجه مطلوب دست پیدا نکنند. تیم پیام آوران پارسیان با ارائه این مقاله سعی بر آن داشته تا همه اشخاصی که قصد طراحی سایت دارند را از اشتباهات رایجی که هنگام راه اندازی یک وب سایت ممک
 تاثیر قصه گویی و فواید داستان کودکانه گویی بر تربیت کودک کمکی بزرگ به والدین است. کودک شما اختلالات رفتاری دارد که شما بعد از امتحان کردن هزار و یک راه متاسفانه گاهی به تنبیه رو می آورید اما بهتر است دست نگاه دارید و با اصول و روشهای درست تربیت کودک با قصه خواندن بیشتر آشنا شوید.
گاهی یک قصه می تواند تاثیری بر زندگی و آینده ی کودک بگذارد که ده ها آموزش از آن عاجز است....
 اختلال های رفتاری طبقه ای از رفتار کودک است. کودکانی که رفتارشان به این طب

تاثیر قصه کودکانه بر زندگی و آینده ی کودک یک امر ثابت شده است به طوری که امروزه کارشناسان برای برخورد با کودک پرخاشگر و لجباز روش قصه درمانی را پیشنهاد می کنند. فواید قصه خواند برای کودک را بیشتر بشناسید.
چرا باید والدین برای کودکان فصه بگویند
تاثیر قصه گویی و فواید داستان کودکانه بر تربیت کودک کمکی بزرگ به والدین است. کودک شما اختلالات رفتاری دارد که شما بعد از امتحان کردن هزار و یک راه متاسفانه گاهی به تنبیه رو می آورید اما بهتر است دست ن
چرا باید والدین برای کودکان فصه بگویند
 تاثیر قصه گویی و فواید قصه صوتی گویی بر تربیت کودک کمکی بزرگ به والدین است. کودک شما اختلالات رفتاری دارد که شما بعد از امتحان کردن هزار و یک راه متاسفانه گاهی به تنبیه رو می آورید اما بهتر است دست نگاه دارید و با اصول و روشهای درست تربیت کودک با قصه خواندن بیشتر آشنا شوید.
گاهی یک قصه می تواند تاثیری بر زندگی و آینده ی کودک بگذارد که ده ها آموزش از آن عاجز است....
 اختلال های رفتاری طبقه ای از رفتار کودک

فارست گامپ ( تام هنکس)، مرد ساده‌دلی است که در ایستگاه اتوبوسی منتظر نشسته‌است. با آمدن خانمی، او خود را معرفی می‌کند و داستان زندگیش را تعریف می‌کند. فارست کودکی با بهره‌ی هوشی پایینتر از همسالانش است و تمام دنیایش مادرش (سالی فیلد) که حوادث اطرافش را با زبانی ساده برایش توصیف می‌کند. او در کودکی مجبور به استفاده از اسکلت و داربست فلزی بود که به پایش بسته می‌شد. بچه‌های همسالش او را دوست نداشتند. اما یکی با او همبازی شد، جنی. طی حادثه‌ا
گاهی یک قصه می تواند تاثیری بر زندگی و آینده ی کودک بگذارد که ده ها آموزش از آن عاجز است….
 قصه کودک
قصه های کودکانه
داستان کودکانه
اختلال‌های رفتاری طبقه‌ای از رفتار کودک است. کودکانی که رفتارشان به این طبقه تعلق دارد از میزان شرارت و شیطنتی که ویژگی گروه سنی آن‌هاست پا را فراتر می‌گذارند. آن‌ها به‌طور جدی حقوق مسلم دیگران را زیر پا می‌گذارند و یا قوانین عمده اجتماعی را خدشه‌دار می‌کنند. گاهی بسیاری از کودکان از نظر هیجانی نیز با مشکل
گاهی یک قصه می تواند تاثیری بر زندگی و آینده ی کودک بگذارد که ده ها آموزش از آن عاجز است….
 قصه کودک
قصه های کودکانه
داستان کودکانه
اختلال‌های رفتاری طبقه‌ای از رفتار کودک است. کودکانی که رفتارشان به این طبقه تعلق دارد از میزان شرارت و شیطنتی که ویژگی گروه سنی آن‌هاست پا را فراتر می‌گذارند. آن‌ها به‌طور جدی حقوق مسلم دیگران را زیر پا می‌گذارند و یا قوانین عمده اجتماعی را خدشه‌دار می‌کنند. گاهی بسیاری از کودکان از نظر هیجانی نیز با مشکل
(Pablo Picasso - La Chambre bleue (1901
در میان اختلال‌های خُلق، قامتی دراز است. افسردگی، مکنده سلامت روان و آواز زندگی را اشاره دارم. آفتاب‌غریبگی روزهای اخیر، نام مسمومش را مشتاقانه فریاد می‌زند تا بر احوال ذهنی ناخوش‌های ایستا، آفتی سقوط بپاشد. در ادامه با عنایت به محتوای کتاب «آسیب‌شناسی روانی»، پرداختی نه چندان دقیق را نوشتار خواهم کرد.
علّت‌شناسی: نظریه‌های شناختی
-نظریه بک
سه‌گانه منفی «دیدگاه منفی درباره خود، دنیای خود و آینده» از علل اصلی
اکنون که به قول سعدی به درخت گل رسیدم و دو سه ماه هم در حالتِ «دامن از کف برفته» وبلاگ رو رها کرده بودم به امان خدا، اجازه میخوام که کمی در مورد این درختِ گل (خارجه، بلاد کفر، کَنِدَع) براتون صحبت کنم و «دامنی پر کنم هدیه اصحاب را». 
آیا من اولین ایرانی ای ام که آمریکای شمالی رو فتح کرد؟ آیا تنها ایرانی ساکن کِبِک هستم؟ آیا یگانه دانشجوی ارشد اینجام که استادش هزینه تحصیلش رو میده؟ آیا شرایط خاص و خفن و تکرار نشدنی ای دارم؟
خیر.
چیزهایی که در ادا
اگر در زمینه سئو سایت یا بازاریابی دیجیتال فعالیت های گوناگونی داشته باشید، قطعا در مدت زمان فعالیت خود با سایت های ضعیف و رنک پایین برخورد کرده اید. بسیاری از سئوکاران مختلف، هنگام کار بر روی یک پروژه بهینه سازی سایت، متوجه می شوند که عملکرد وب سایت مدنظر آن ها به دلایل متفاوت، بسیار ضعیف بوده و نیاز دارد تا به خوبی روی آن کار شود.
به عنوان مثال، یکی از دلایلی که باعث افت عملکرد سایت می شود، ممکن است کدهای دست نویسی باشد که بدون هیچ هدف خاص
(Pablo Picasso - La Chambre bleue (1901
در میان اختلال‌های خُلق، قامتی دراز است. افسردگی، مکنده سلامت روان و آواز زندگی را اشاره دارم. آفتاب‌غریبگی روزهای اخیر، نام مسمومش را مشتاقانه فریاد می‌زند تا بر احوال ذهنی ناخوش‌های ایستا، آفتی سقوط بپاشد. در ادامه با عنایت به محتوای کتاب «آسیب‌شناسی روانی»، پرداختی نه چندان دقیق را نوشتار خواهم کرد.
علّت‌شناسی: نظریه‌های شناختی
-نظریه بک
سه‌گانه منفی «دیدگاه منفی درباره خود، دنیای خود و آینده» از علل اصلی
ساعت 7:30 است که از خواب می‌پرم. خیلی خوابیده‌ام. آفتاب دیگر از پنجره نمی‌تابد و تاریکی افتاده توی خانه.  کسی توی خانه نیست. وحید توی حیاط مشغول جوجه اردک‌ها و جوجه‌غازها و مرغ و خروس‌هاست. دارد هر کدام‌شان را می‌فرستد لانه‌شان. از همان ساعت ۵ که رسیدم خانه‌ی خاله او مشغول بود. تا دم افطار مشغول است. خاله توی حیاط است. به وحید کمک می‌کند. سریع می‌روم سمت دوچرخه که گوشه‌ی حیاط پارکش کرده‌ام. زمین کنار دوچرخه را شخم زده‌اند که آن گوشه هم سب
بسیاری از جوانان به بنده پیام داده و در مورد آثاری که به خاطر عوارض خودارضایی در آنها ایجاد شده است شکایت دارند. آنها بازگو میکنند که از استمنا کردن متنفر هستند و دیگر از آن خسته شده اند.
افراد زیادی از طریق پیام با من در مکاتبه هستند و از من اطلاعات بیشتری در مورد استمنا و عوارض آن میخواهند. در واقع همه افراد به اندازه کافی در مورد مضرات این اعتیاد نمیدانند و هنوز تعداد بسیاری از اشخاص فکر میکنند که این بیماری هیچ ضرری ندارد و کاملا طبیعی است
ما در طول روز تمایل داریم خیلی از کارها را انجام دهیم؛ اما آن ها را به تعویق می اندازیم و کمتر پیش می آید که نگوییم باید این کار را سروسامان بدهم؛ اما باشد برای بعد!!
تعلل کردن عوامل بیرونی ندارد و مشکلات حاصل از آن فقط به خود ما بستگی دارد. تنبلی باعث می شود بترسیم و آن کار را انجام ندهیم. بنابراین، روی هم تلنبار می شود و بزرگ و بزرگ تر می شود. ترس بر ما غلبه می کند و قدرت انجام دادن آن کار را از ما می گیرد و روی اعتماد به نفسمان هم اثر می گذارد و م
گاهی تاثیر قصه بر زندگی کودک آنقدر مفید است که ده ها آموزش از آن عاجز است. قصه می‌تواند سرگذشت انسانی باشد که از جمع خسته شده است و از آن دوری می‌کند. ولی همین دوری، نیاز او را برای برگشتن و پیوستن به جمع، برای خود او روشن می‌کند و فرد گریزان از جمع را به جمع باز می‌گرداند. به این ترتیب درمانجو، از طریق قصه‌های مناسب با مشکلات و مسایل زندگی آشنا می‌شود و مهارت اجتماعی بیشتری به دست می‌آورد داستان شنل قرمزی ممکن است در نظر اول خیلی پیش پا اف
کامو را به خاطر بی اعتنایی که نسبت به دانشگاهیان بر می انگیزد نیز دوست می دارم. اینان مرده ترین مردمانی هستند که می شناسیم. مرگ در ما به سان استاد است، آن که می داند. زندگی در ما به سان کودک است، آن که دوست می دارد، که بازی دوست داشتن می کند.

چهل سال دلم را بر دل کودکی سه ساله تکیه دادم. هرگز از پای نیفتاد. افکار و احساسات با تکیه بر این نقطه اتکای سه سالگی، قدرت خویش را می آزمودند. آنگاه که بی بهره از یاوری، دو دل بودم که چه راهی در پیش گیرم، به ا
فیلم توگو داستانی عاشقانه دارد، در اینجا میان سگ‌ها و انسان‌ها. از این عشق غریزی- فطری، واقعه‌ای حماسی خلق می‌شود؛ طوفان معادله را سخت کرده و داوطلب‌ها برای عملیات نجات، صفی طولانی ندارند. وگرنه چه بسیار مردان و چه بسیار سورتمه‌ها که موقعِ مسابقات و جایزه سر و کله‌شان پیدا می‌شود. در نهایت قهرمان آرام می‌آید و آرام می‌رود. اگر فیلم وقاری دارد، مدیون واقعیتی ساده در دلِ یک روستا است. از این واقعیت‌ها در اطرافمان کم نیست.
نقد بررسی Togo
ح

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دامپزشک خرگوش